I oto pojawiłem się „JA”

Pojawiłem się JA

W dniu 19 września 2018 r. Wiesław Pachniewski – kandydat PiS na Wójta gminy Kowala  – opublikował na Facebooku wpis:: POJAWIŁEM SIĘ JA. Krótka piłka! To jest absolutnie „GENIALNE”! Po co się wysilać i pisać programy wyborcze …, przecież wystarczy się POJAWIĆ

Na Facebooku i na banerach pojawił się … Wiesław Pachniewski.

To było WEJŚCIE SMOKA. Na zdjęciu SMOK ogłasza, że jest „Kandydatem PiS na Wójta Gminy Kowala” oraz, że „Gmina Kowala – wspólny cel”.

Z dalszej części wpisu kandydata „Dobrej zmiany” wynika, że jego pojawienie się w „w otaczającej nas przestrzeni ” jest skutkiem pracy wszystkich „którzy przyczynili się do tego swoją pracą, jak również użyczeniem miejsc na swoich posesjach na banery z moim wizerunkiem

Popatrzmy zatem na ten wizerunek (kliknij, żeby powiększyć):

Wizerunek Wiesława Pachniewskiego

Koło przejazdu kolejowego w Trablicach pojawił się .. wizerunek Wiesława Pachniewskiego … obok wizerunku jego mocodawcy.

Przy wizerunku Wiesława Pachniewskiego znajduje się wizerunek jego mocodawcy. Konia z rzędem czy tego na dole, czy tego z boku. Jedno jest pewne: gdyby nawet jakimś cudem Wiesław został Wójtem (oczywiście z Bulskim jako Zastępcą) to dalsza budowa gminnych dróg będzie zależała nie od Pachniewskiego, ale od RZĄDU, bo przecież program Pachniewskiego ogranicza się do podania linku do rządowego (wyimaginowanego) programu budowy dróg lokalnych. Ale przecież rządy upadają nader szybko. I co zrobi Pachniewski gdy Rząd się zmieni?

Pojawił się szansa

Pachniewski obiecuje rządowe gruszki na wierzbie. Sugeruje, że Gospodarz Gminy będzie sprawnie rządził tylko wtedy gdy będzie „kompatybilny z Rządem”. Ale jest jeden problem: dlaczego Pachniewski przez ostatnie 4 lata popierał w Kowali PSL – ugrupowanie, które nie było i nie jest „kompatybilne z Rządem” i które mocodawcy Pachniewskiego chcą zniszczyć?

Na koniec  kilka słów podsumowania (o kandydacie Pachniewskim jeszcze przed 21-szym – bomba atomowa):

  • Pojawił się ON, ale nie dzięki jego pracy, ale dzięki pracy „tych wszystkich, którzy przyczynili się do tego swoją pracą”.
  • Pojawił się ON, dzięki tym wszystkim, którzy użyczyli miejsc na swoich posesjach na banery z jego wizerunkiem.
  • Pojawił się ON, bo … jego PARTIA chce przejąć samorządy.

Gmina Kowala – wspólny celWspólny czyli czyj, o jaką wspólnotę chodzi?

Nie łudźmy się, tu nie chodzi o wspólnotę samorządową, tu chodzi wspólnotę partyjną!

Dlatego szczerzej by brzmiało: „Gmina Kowala – celem naszej PARTII!”

I oto pojawiłem się JA. JA PARTYJNY FUNKCJONARIUSZ!

Wiesławie powiedz szczerze, że Twoja Partia chce nam odebrać nasz Samorząd! Powiedz, kto będzie podejmował kluczowe decyzje – nas dotyczące i naszych pieniędzy, gdybyś (jakimś cudem) został Wójtem i powiedz, czy nie uzgodniliście (na drugą turę – gdyby do niej doszło) cichej koalicji z Dariuszem przeciwko Sławomirowi?

Wyborcy mają prawo to wiedzieć już teraz !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Polityka, Samorządność, Wybory. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *