Miesięczne archiwum: marzec 2019

Halo Houston, mamy problem – Wójt Bulski szuka rozwiązania dla kanalizacji w Trablicach

Jeżeli jeszcze ktoś miał złudzenia, że pod koniec roku ubiegłego wybraliśmy właściwą osobę na stanowisko Wójta naszej Gminy, to po obejrzeniu sesji Rady Gminy z dnia 29.03.2019 r. zapewne je bezpowrotnie stracił.

Zaszufladkowano do kategorii Ekologia, Praworządność, Samorządność | Otagowano | 1 komentarz

Płać, ale nie oddawaj odpadów BIO. Wyjaśnię to, czego nie wyjaśnił Wójt Bulski!

Znów wracamy do „śmieci”, bo WDB wczoraj umieścił na stronie Urzędu osobliwy komunikat: Nie oddawaj w marcu odpadów BIO!

Zaszufladkowano do kategorii Samorządność | Dodaj komentarz

Dlaczego Powiat w roku 1999 zdjął w Trablicach znak B-18 ograniczający ruch ciężkich pojazdów – przecież postawił go tam Wojewoda, którego były Starosta i obecny radny powiatowy oskarża teraz o degradację drogi?

Były Starosta Tadeusz Osiński znany jest z tego, że na sesjach Rady Gminy Kowala opowiada niestworzone historie. Jedną z owych niestworzonych historii, którą Osiński opowiedział łatwowiernym radnym w dniu 27.02.2019 r. jest właśnie domniemana WINA byłego Wojewody Zbigniewa Kuźmiuka, którego … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Samorządność | Dodaj komentarz

Starosta zawinił, wieszają wojewodę – dlaczego Tadeusz Osiński nie ma racji oskarżając Zbigniewa Kuźmiuka o błędy przy przebudowie drogi w Trablicach.

A zatem radni już wiedzą. Wiedzą, że przyczyną zniszczeń drogi powiatowej Trablice – Sołtyków, za której stan do końca roku 2018 odpowiadali PSL-owscy starostowie Osiński i Ślifirczyk nie są służby podległe tym właśnie starostom, ale … służby podległe byłemu wojewodzie … Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Samorządność | Dodaj komentarz